کلینیک روانپزشکی و ترک اعتیاد روزمهر

در مرکز روانپزشکی و ترک اعتیاد روزمهر خدمات درمان وابستگی به مواد اعتیادآور به همراه خدمات روان‌درمانی و روانپزشکی ارائه می‌گردد. ارائه کلیه خدمات در کلینیک روزمهر مطابق با یک برنامه درمان اختصاصی برای هر فرد صورت می‌گیرد که با توجه به شرایط جسمانی و روان‌شناختی، نوع مصرف، مقدار و مدت مصرف بیمار توسط پزشک متخصص ترک اعتیاد مشخص می‌شود.
پزشکان ما در فرایند درمان وابستگی به مواد اعتیادآور به شناسایی دلایل ابتلا به اعتیاد و درمان آن اقدام می‌کنند و جسات منظم گروه‌درمانی و روان‌درمانی برای آموزش مقابله با بازگشت به مصرف و مهارت‌آموزی برای بازگشت به جامعه برای بیماران برگزار می‌گردد.
هم‌چنین کیلینیک روانپزشکی و ترک اعتیاد روزمهر دارای مجوز درمان بستری سوء مصرف مواد از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد. این مرکز با بهره‌گیری از کادر پزشکی آموزش دیده و ده‌ها سال تجربه درمانی در زمینه ترک اعتیاد مواد مخدر، محرک، روانگردان و الکل، و بیماری‌های روان‌شناختی مانند افسردگی، اختلال دوقطبی و اختلالات جنسی ناشی از اعتیاد، روش‌های نوین درمانی را به بیماران آقا و خانم ارائه می‌دهد.
از دیگر مزیت‌های کلینیک روزمهر می‌توان به ارائه امکانات رفاهی لوکس و خدمات هتلینگ در سطح بالا برای بیماران خانم و آقا به صورت عمومی و اختصاصی یا در اتاق‌های VIP اشاره کرد. فراهم آوردن محیطی امن و آرام برای بیماران در طی فرایند درمان نقش موثری در موفقیت فرایند ترک قطعی مواد اعتیادآور دارد.
هدف ما این است که بتوانیم در کنار شما گام‌های موثری برای بهبود شرایط سلامت جامعه برداریم.

مشاورین ما، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.
ساعت فعالیت

شنبه تا جمعه       

پذیرش و بستری بیمار به صورت 24 ساعته در تمام ایام هفته